Yeni Malatyaspor'da Plan Ligde Kalmak

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, iyi ve güçlü bir takım olduklarını ve gelecek 8 karşılaşmayı kazanarak, ligde kalmak istediklerini söyledi.

Yeni Malatyaspor'da Plan Ligde Kalmak

Yeni Malatyaspor'da Plan Ligde Kalmak

Büyükşehir Belediyesinden verilen yazılı açıklamaya göre, BtcTurk Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, İkinci Başkan Selim Pilten, Teknik Patron Hikmet Karaman ve oyuncular Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı makamında ziyaret etti.

Gürkan, Yeni Malatyaspor yönetimini ve oyuncularını misafir etmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, kulübün kalan 8 karşılaşmada iyi puanlar toplayarak ligde kalacağına inandığını söyledi.

Sarı- siyahlı kulübün maçlarını izlediğini ve futbolcularının yetenekli olduğunu söyleyen Gürkan, "Başkanımıza ve hocamıza da çok güveniyorum yeter ki biz inanalım. Unutmayın ki tarihteki bütün destanlar yokluk içinde yazılmıştır. Lig yakında başlıyor, bugün yeni bir sayfa açmalıyız ve bu bulunduğumuz konumdan bir an önce kurtulmalıyız. Yeter ki azim ve sabır gösterelim." şeklinde konuştu.

Adil Gevrek ise sorumluluklarının farkında olduklarını ve kalan karşılaşmalara odaklandıklarını söyleyerek, şu şekilde devam etti:

"Yeni Malatyaspor olarak sorumluluğumuzun farkındayız, bu takım bu şehrin takımı. Geçmişte 6 yıllık süreçte çok büyük başarılara imza attık. İyi ve güçlü bir takımımız var, ilk yarı 24 puan aldık ikinci yarı işler iyi gitmedi ama futbolda böyle şeyler var. Şimdi önümüzde 8 final maçı var, bu maçları kazanıp ligde kalmak istiyoruz. Bunu başaracağımıza inanıyoruz."

Teknik adam Hikmet Karaman da tek amaçlarının ligde kalmak olduğunu ve bunu da başaracaklarını kaydetti.

Konuşmaların sonrasında oyuncular ve teknik kadro tarafından Gürkan’a imzalı forma hediye edildi.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR