Yasin Öztekin'den İlk Açıklama!

Süper Lig takımlarından Demir Grup Sivasspor ile 1,5 senelik mukavele imzalayan Yasin Öztekin, kendisine destek veren Sivas taraftarlarına teşekkür etti.

Yasin Öztekin'den İlk Açıklama!

Yasin Öztekin'den İlk Açıklama!

Demir Grup Sivasspor'un yeni oyuncusu Yasin Öztekin, çalışmaların öncesinde basın çalışanlarına gerçekleştirdiği açıklamada, güzel bir sezon olmasını diledi. 

Sivassporlu oyuncuları yakından tanıdığını söyleyen Yasin şu açıklamaları yaptı:

"Lider takıma geldiğim için çok mutluyum. Arkadaşlarımızın hepsi çok iyi karşıladı. Hocama ve başkanıma çok teşekkür ediyorum. Buraya faydalı olmak için geldim, inşallah öyle de olacak. Elimden gelenin en iyisini yapacağım, buna da söz veriyorum. İnşallah güzel bir sezon olur."

"Sonra da tabi ki istediğim gibi süre alamadım ama futbolda böyle şeyler oluyor. Hepimiz profesyonel futbolcuyuz, orada olmadı. Şimdi lider takıma geldim, inşallah hep beraber şampiyon oluruz."

"Takımdaki tüm futbolcuları biliyorum, uzun zamandır hepsine karşı oynadım. Beni çok iyi karşıladılar, çok temiz hepsi çok cana yakın. İnşallah bu sahaya da yansır ve istediğimiz sonuçları alırız. Her futbolcunun hedefi milli takım üç sene önce de Fatih hoca zamanında oynadım. Sahada iyi olduğun zaman gidiyorsun. İnşallah burada bir, iki arkadaşımız var. Onlar milli takımda oynar. Ben de tabi buraya çıkış yakalamak için geldim. Takıma katkı sağlamak istiyorum. İnşallah iyi oynayıp hocamın verdiği güvenle de milli takıma gitmek istiyorum. Taraftarlara teşekkür ediyorum, sosyal medyadan çok mesaj attılar. İnşallah onların desteğiyle beraber güzel sonuçlar alacağız. İnşallah bütün maçlarda stadı doldururlar. Gerçekten şampiyon olmak istiyorsak onlara ihtiyacımız var. Her maça gelip desteklesinler."

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR