Yargıtay 18. Ceza Dairesi, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a yönelik açılan ceza davasında, yerel mahkemenin almış olduğu mahkumiyet kararını bozarak iptal etti.

Fenerbahçe Kulübünden yapılan sözlü beyannamede, "Yargıtay 18. Ceza Dairesi, Zekeriya Öz ve Mehmet Berk'in şikayetleri üzerine Başkanımız Aziz Yıldırım'a yönelik açılan ceza duruşmasında yerel mahkemenin verdiği mahkumiyet kararını bozarak davayı bozdu. Yargıtay'ın, mahkumiyet kararını Başkanımız Aziz Yıldırım'ın lehine bozması üzerine dosyayı İstanbul Anadolu 67. Asliye ceza mahkemesine göndererek yeni bir duruşma günü belirledi. Davanın duruşması 21 Kasım 2017 tarihinde, saat 11.15'te yapılacak." denildi.

Diğer yandan Aziz Yıldırım önümüzdeki dönem Fenerbahçe Doğuş olarak yola devam edeceklerini açıkladı. Ayrıca Ülker Sports Arena’yı yapan Murat Ülker’e de sonsuz teşekkür etti. 

Futboldaki transfer çalışması ile ilgili bilgi veren Aziz Yıldırım şunları dile getirdi:

''4 FUTBOLCU İLE ANLAŞTIK''

''Önümüzdeki sene tüm braşlarda başarılı olmak istiyoruz. Mayıs ayı içerisinde transferi sonlandıracağımızı söyleşmiştim. Ama bazen bazı sorunlar ortaya çıkabiliyor. Transfer dönemi 17 Haziran tarihinde açıklanacak. Bu kapsamda 4 futbolcu ile anlaşma sağladı. Aynı zamanda 3 teknik adamla görüşme halindeyiz. Bu konuda kısa sürede sonuç alarak bu isimleri açıklayacağız.'' dedi.