Şuanda eşi Yolanthe Cabau ile beraber İbiza’da açmış oldukları restoranı işleten Hollandalı oyuncunun transfer görüşmelerini,menajeri Guido Albers yürütmüş halde. Sneijder’in herhangi bir anlaşma için acele etmediği iddia edildi.

Öte yandan Wesley'e Fransa'nın Nice takımı talip olduğunu açıkladı.

Fransa basınında yer alan haberlere göre; Nice ciddi bir şekilde Wesley Sneijder'i kadrosuna katmak için çalışmalara başladığını manşetten duyurdu.

SNEİJDER'E TALİP ÇOK

Öte yandan Hollanda ekibi Utrecht'in teknik direktörü Erik ten Hag, Sneijder iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

33 yaşındaki yıldız futbolcuyu takımında görmek istediğini belirten Erik ten Hag, bu konuyla ilgili daha fazla yorum yapamayacağını ve artık işin kulüp yönetiminde olduğunu belirterek transferde topu başkana attı.

SNEİJDER'E ESKİ HOCASI DA TALİP

Galatasaray'dan ayrılan Wesley Sneijder için bir transfer açıklaması da Prag'dan geldi! Sparta Prag Teknik Direktörü Andrea Stramaccioni, Sneijder ile görüştüklerini söyledi.

Wesley Sneijder'in yıllık 5 milyon euro istediğini ve bunu karşılayamayacaklarını kaydeden İtalyan hoca, "Wesley Sneijder'i istedim, ancak yıllık 5 milyon euro istedi. Bunu kabul edemeyiz. 10 numara oynayabilecek başka oyuncularımız var. Rosicky'ye de inanıyoruz, bizim için önemli olacak" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'dan Semih Kaya'yı transfer eden Sparta Prag'da Andrea Stramaccioni, Inter'de oynadığı dönemde Wesley Sneijder'in teknik direktörlüğünü de yapmıştı.