Medipol Başakşehir’ den beklediği alakayı göremeyen milli futbolcu, “Anadolu’ da yalnızca Konya’ da forma giyerim” diyerek Yeşil-Beyazlılarla anlaşma noktasına geldi. Konyaspor Romanya’ nın FSC Bükreş takımından Wilfried Moke ile üç yıllık sözleşme imzalandığını duyururken, Kongolu stoper için bonservis bedeli ödemedi.

Öte yandan Bşeiktaş' ın teknik patronu Şenol Güneş, içlerinde Volkan Şen' in de yer aldığı birçok futbolcunun isimini vererek onlarla çalışabileceğini söyledi. İki transfere ihtiyaçları olduğunu ifade eden Beşiktaş'ın teknik patronu Şenol Güneş, "Lig yarışı kadar Şampiyonlar Ligi de önemli, sezon öncesi hazırlıklarımızı da bu doğrultuda yaptık. Elimizde şahane bir oyuncu grubu var. Sezon başı olması nedeni ile bazı sıkıntılarımız mevcut. Forvette bir oyuncuya ihtiyacımız var, mutlaka almalıyız." şeklinde açıklama yaptı.

VOLKAN ŞEN VE BURAK YILMAZ TRANSFERLERİ

Volkan Şen ve Burak Yılmaz konusuna değinen tecrübeli teknik adam, "Yönetim benim düşüncemi de alıyor fakatson kararı onlar veriyor. Teknik konu, idari ve ekonomik konu ile desteklenir, bu neden ile benim istemem yeterli değil. Volkan Şen ve Burak Yılmaz, benim için çok değerli oyuncular fakat yönetime şu ana kadar alınması yönünde bir isteğim olmadı.