Fenerbahçe'nin tecrübelisi kalecisi Volkan Demirel futbol hayatını sürdürmek istese de sarı-lacivertli kulüpten yeni sözleşme teklifi gelmeyince sıkıntıya düştü.

Azerbaycan Premier Lig ekiplerinden Qarabag Agdam yılın sürprizine imza atarak 35 yaşındaki kalecinin menajerine 2 yıllık sözleşme önerdi.

Teklif, Volkan Demirel'e iletilirken tecrübeli kalecinin Azeri kulübüne teşekkür ettiği ancak son dakikaya kadar Fenerbahçe'den teklif bekleyeceğini söylediği belirtildi.

AZİZ YILDIRIM GÖNLÜNÜ ALMIŞTI

Volkan'ın kulübün çocuğu olduğunu söyleyen Yıldırım, "Hiçbir yere gitmiyor. O, bu takımla bütünleşti. Bu saatten sonra kendisi gitmek istese bile biz bırakmayız. Volkan Demirel sonuna kadar Fenerbahçe'ye hizmet etmeyi sürdürecek" ifadelerini kullandı.

35 yaşındaki tecrübeli file bekçisi da daha önce yaptığı açıklamada, "40 yaşına kadar Fenerbahçe kalesini korumak istiyorum" demişti.

KAPTAN TAKIMI YALNIZ BIRAKMIYOR

Volkan Demirel, Krasnodar ile oynanan rövanş maçında sakatlanmıştı. Arka adalesinde 3. derece yırtık tespit edilen tecrübeli file bekçisinin tedavisi başladı. Volkan, takımla antrenmanlara çıkamıyor ancak buna rağmen arkadaşlarını yalnız bırakmıyor.

Başarılı kaleci, tesislerde tedavisini yaptırdıktan sonra ayrılmak yerine takımla vakit geçiriyor. Gaziantep maçı sonrası da arkadaşlarına destek veren Volkan Demirel, "Tek sorunumuz motivasyon. Kalitemiz ortada. Her takım böyle kötü dönemler yaşar. Bir maç kazandıktan sonra her şey düzelecek" sözleriyle moral konuşması yaptı.

Kaynak: Fanatik