Süper Lig müsabaklarında üst üste hatalı goller yemesinden ötürü Fenerbahçe'nin puanlar kaybetmesinde baş roldeki isimlerden biri olan Volkan Demirel için yönetim harekete geçmiş durumda.

Son olarak Başakşehir maçında da kötü bir performans gösteren ve taraftar tarafından yuhalanan Volkan Demirel'in ayrılma kararı aldığı açıklandı. Sarı Kanaryalı yönetim de 36 yaşında bulunan file bekçisi ile yapılan sözleşmedeki 1 senelik opsiyonu kullanmayı düşünmediğini açıkladı.

Öte yandan Fenerbahçe, Süper Lig’in 4. haftasında Medipol Başakşehir’i konuk etti. Kadiköy'de oynanan müsabakada Medipol Başakşehir, Fenerbahçe'yi 3-2 mağlup etti.

Fenerbahçe, Süper Lig’in 4. haftasında Medipol Başakşehir’i konuk etti. Kadiköy'de oynanan müsabakada Medipol Başakşehir, Fenerbahçe'yi 3-2 mağlup etti.

Öte yandan Fenerbahçe, yaşı 18'i tutmadığı için sözleşme yapamadığı Eljif Elmas'a bir türlü lisans çıkartamıyor. Bu durumu düzeltmek için FIFA'ya giden Fenerbahçeli yöneticiler olumsuz yanıt aldı.

Fenerbahçe, yaşı 18'i doldurmadığı için sözleşme yapamadığı Eljif Elmas'a bir türlü lisans çıkartamıyor.

Bu konuda FIFA üzerinden yoğun bir mesai harcamış olan Sarı-Lacivertliler, istediği cevabı alamadığını duyurdu.

Öte yandan Fenerbahçe'de sakatlığı sebebiyle sahalardan uzak kalan fakat Hollanda Milli Takımının davetine gidebilen Robin Van Persi'nin sol diz çapraz bağında yırtık olduğu ifade edildi.