Sarı Lacivertli takımın tecrübeli filebekçisi Volkan Demirel, dün gerçekleştirilen antrenmanda takım ile birlikte çalıştı. Sezon sonunda anlaşması sona eren ve “Boş sözleşmeye imza atmaya hazırım” diyen başarılı  kaleci, yönetimle anlaşmaya vardığı ve anlaşmasının detaylarının önümüzdeki zamanlarda açıklanacağı bilgisi verildi. 

VOLKAN DEMİREL İLK ANTREMANINA DÜN ÇIKTI

Başarılı kalecinin kaç senelik sözleşmeye imza attığıyla ilgili olarak ise herhangi bir bilgi verilmedi. Sarı Lacivertli yönetimin, Topuk Yaylası’nda gerçekleştirilecek olan kamp öncesinde başarılı kaleci ile kaç senelik sözleşmeye imza attığı ve sözleşmesindeki detayların ilerki günlerde açıklanacağı bilgisi verildi.  

Volkan Demirel tatilini ailesiyle birlikte Yunansitan'da geçirdi. Volkan Demirel ilk antremanını takımla birlikte dün gerçekleştirdi.   

Diğer yandan Fenerbahçe'nin transfer çalışması son hızla devam ediyor. Kanarya son olarak Mehmet Ekici, Nabil Dirar ve Valbuena gibi isimleri renklerine bağladı. 

MEHMET EKİCİ FENERBAHÇE'YE İMZAYI ATTI

Mehmet Ekici bugün yapılan imza töreni ile Sarı Lacivertli renklere resmen bağlandı. Aziz Yıldırım'ın düzenlediği törende 3 senelilk sözleşme imzalandı. Mehmet Ekici bu transfer için çok mutlu olduğunu dile getirdi.