Fenerbahçe' nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel, Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası tesislerinde basın toplantısı düzenledi.

İşte Volkan Demirel'in basına yaptığı açıklamalar:

"Bir futbol takımında sezon başında lig ve kupa maçlarına yönelik planlamalar yapılır. Kaleci transferi gayet normal. Fabiano ile de çok güzel bir çalışmamız olmuştu. Hangimiz daha iyi ise formayı o giyecektir. Benim için önemli olan bana görev verildiği takdirde Fenerbahçe formasına layık olabilecek şekilde oynamaktır. Zamanında yedek kaldım, yedek kalırsam sorun etmem.

ERSUN YANAL'A GÖNDERME

"Aykut Kocaman çok değer verdiğim bir hoca. Aykut Kocaman' ın buraya gelmesi bizim için büyük avantaj. Malum bugün 3 Temmuz. Her şeyin içinde Aykut Kocaman var. Aykut hocanın kurduğu sistem vardı. Gelen hocalar Aykut Kocaman' ın sistemi sayesinde başarılı oldu. Ersun Yanal'ın döneminden bahsediyorum. Aykut hocayla beraber yaşadığımız başarıları tekrarlamak istiyoruz." diyerek Ersun Yanal' ın başarısının temelini Aykut Kocaman'a borçlu olduğunu ifade etti.

OZAN'I BENFİCA İSTEDİ 

Ozan' ı Benfica gibi bir takım istedi. Çok ciddi rakamlar verdiler. Kendisine 'Adam gibi top oynasan daha büyük kulüplere gidersin dedim. Kafayı sahaya verdiği takdirde çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Biz de zamanında yanlışlar yaptık. Genç kardeşlerimize destek veriyorum." diyerek Ozan Tufan'ın futbola odaklanması gerektiğini belirtti.