Çalıştırdığı takımı küme düşüren Portekizli teknik adam Vitor Pereira, yeni sezonda Münih takımının başında durmaycak gibi gözüküyor.

FENERBAHÇE'DEN  1860 MÜNİH 'E

2015-2016 sezonunda Fenerbahçe'de teknik adamlık görevini üstlenen, bu sezon Bundesliga 2 ekiplerinden 1860 Münih'te görev yapmakta oplan Vitor Pereira'nın bu seferki adresi Fransa...

Ligue 1'de geçen sezonu 7. sırada tamamlayan Nantes'ta, Portekizli teknik çalıştırıcı Sergio Conceiçao'nun Porto'ya transferinin an meselesi olmasının ardından, Nantes yönetimi gözünü bir başka Portekizli teknik direktör olan Vitor Pereira'ya çevirdi.

YENİ HEDEFİ NANTES

1860 Münih'le 3. Lig'e düştükten sonra kuvvetle muhtemel olarak görevinden ayrılması beklenen 48 yaşındaki portekizli teknik çalıştırıcı, Ligue 1 takımlarından Nantes'la irtibat halinde.

France Football'dan edinilen bilgiler doğrultusunda göre Nantes, Portekizli Vitor Pereira'nın yanı sıra, Pedro Martins, Paulo Sousa ve ünlü teknik patron Paulo Bento gibi çalıştırıcılarla da temaslarına devam ediyor.

NANTES'IN KADROSUNDA TANIDIK İSİMLER YER ALMAKTA

Nantes'ın kadrosunda daha önce Türkiye'de forma giyen Nakoulma ve Galatasaray'da sahada 1 dakika bile ter dökemeden takımdan ayrılan Sightdorsson gibi tanıdık isimler bulunuyor.

Yeni sozanda ise yola Münih ekibi ile devam etmeyi planlamak gibi bir düşüncesinin olmadığı kulislerde konuşuluyor.