Sarı Lacivertli takım, Medipol Başakşehir'in Boşnak yıldız oyuncusu Edin Visca'yı istediği haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü.

Dün Fenerbahçe'nin Visca'yı aldığı ve 5 Milyon Euro teklifte bulunduğu iddia edilmişti. Ancak bugün kulüp yöneticiler '' Oyuncu ile bir ilgimiz yok. Bu haberleri yapan yanlı bir yönlendirme yapmak istiyor'' mesajını vermişti. 

İMZALAR BAYRAMDAN SONRA ATILACAK

 İsmi uzun zamandır Trabzonspor'un gündeminde olan Visca için Bordo Mavili takım, Yusuf Erdoğan, Zeki Yavru ve artı olarak para teklifi yapmıştı. Daha sonra Zeki'nin yerine takas için Aytaç Kara'nın adı pazarlıkta gündeme gelmişti. İki takımında prensipte anlaştığı ve bayram sonrası imzaların atılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

ÖNEMLİ OLAN KULÜBÜN MENFAATİ

İstanbul ekibi Başakşehir'in Başkanı Göksel Gümüşdağ gerçekleştirdiği açıklşamda şu ifadelerde bulunmuştu: Visca'ya Türkiye iç ve dışından bir teklif gelemedi. 2021 yılına kadar bizim ile sözleşmesi var ve bizim oyuncumuz.

Başakşeir'in teknik direktörü Abdullah Avcı ise açıklamasında: Kulübün menfaatleri herşeyden önemli. Benim gidecek oyuncuların yerine yedeklemelerim var diyerek Visca'nın gidebileceğini kastetmişti. 

Edin Visca geçen sezon Başakşehir forması ile çıkmış olduğu 43 maçta 10 gol 10 asist yapma başarısı gösterdi.