Geçen sezon Spor Toto Süper Lig’de 2. olan Medipol Başakşehir büyük bir başarı elde etmişti. İstanbul ekibi bu başarısı ile Şampiyonlar Ligi’nde ön eleme oynamaya hak kazanmıştı.
İstanbul ekibinin yıldız futbolcusu Edin Visca, yeni sezonda farklı bir takımda forma giymek istediğini yönetime bildirdi.

VİSCA TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRİYOR

Medipol Başakşehir’deki kariyerine son vererek başka bir takımda oynamak istediğini turuncu beyazlı yönetime bildiren Visca, kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye aldı.

TAKIMI İLE SÖZLEŞME UZATMIŞTI

Geçen sene Sevilla ve Valencia gibi takımlar ile ismi geçen Edin Visca takımı Medipol Başakşehir ile sözleşme uzatmıştı.

VİSCA’NIN BONSERVİS BEDELİ BELLİ OLDU

Medipol Başakşehir’in yıldız futbolcusu Edin Visca'nın önümüzdeki sene takımdan gitmek istemesi ve taliplerinin çok olması nedeni ile İstanbul takımı oyuncuya bir bonservis bedeli belirledi. İstanbul ekibi başarılı futbolcu için 6.5 Milyon Euro’dan kapıyı açacakları bunun altında bir teklifi değerlendirmeye almayacaklarını belirtti. Eğer Başakşehir ile istenilen şartlarda anlaşılırsa Edin Visca ile yollar ayrılacak.

Öte yandan Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Visca ile yakından ilgilendiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.