Dinamo Kiev Teknik Direktörü Khatskevich yapmış olduğu açıklamada şunları dile getirdi: "Kadro çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyoruz. Güçlendirmemiz gereken mevkiler var. Bu pozisyonlar için çalışmalarımız devam ediyor. Anca bazı oyuncuların takım ayrılama ihtimali var bu gerçeğinde farkındayız dedi.

KARA KARTAL’A VİDA MÜJDESİ

Siyah Beyazlı takımın gündemindeki Vida ve yıldız oyuncuları olan Yarmolenko'nun takımdan ayrılma ihtimaline hazır olduklarını dile getiren Alyaksandr Khatskevich, sözlerine şu şekilde devam etti: "Bu sözlerimi sadece Yarmolenko için değil, Vida için de söylüyorum. Bu oyuncular her an bizden ayrılabilir. Biz bu gelişmelerin farkındayız. Bu yüzden dolayı bu oyuncular ile ilgili her türlü gelişmeye açık olmamız gerekmektedir. dedi.

Diğer yandan Kara Kartal eğer Vida transferini gerçekleştiremezse bu oyuncunun yerine Titi’yi transfer edecek. Kasımpaşa’da oynamış olan bu sene de sözleşmesi biten Titi için girişimlere giren Kara Kartal Vida’dan gelecek olan haberi bekliyor. Eğer Vida transferinden olumsuz cevap alınırsa Titi transferine geçilecek. Ayrıca Siyah Beyazlı takım Vida'dan önümüzdeki haftaya kadar net bir cevap bekliyor.