Siyah Beyazlı takımda yaşadığı sakatlıklar nedeniyle bir türlü ekski formunu yakalayamayan Veli Kavlak teknik direktör Şenol Güneş tarafından gönderilecekler listesine konuldu. Veli Kavlak’a talip olan Antalyaspor ise Siyah Beyazlı takımın yönetimi ile bu oyuncu için masaya oturdu.

VELİ KAVLAK ANTALYASPOR YOLUNDA

Akdeniz ekibinin Teknik Direktörü olan Rıza Çalımbay'ın istemiş olduğu oyuncu doğrultusunda Veli Kavlak ile görüşme yapan Antalyaspor, 28 yaşındaki futbolcu ile anlaştı.

Siyah Beyazlı takımda 2019 yılına kadar sözleşmesi olan Veli Kavlak ile sözleşme feshine gitmeyen Kara Kartal, oyuncudan alacaklarından vazgeçmesini veya takımda 500 bin Euro bonservis getirmesi istendi.

Veli Kavlak'ın menajerinin Siyah Beyazlı takım ile görüşmeye devam ettiği ve tarafların anlaşmaya çok yakın olduğu belirtildi.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Kara Kartal ilk etapta geçen sezon takımda kiralık olarak oynayan Vincent Aboubakar'ı transfer etmeye çalışacak.

Kamerunlu golcü oyuncunun takımı Porto ile görüşemeye hazırlanan Siyah Beyazlı yönetim, eğer istenilen rakamlarda anlaşılırsa bu oyuncuyu bonservisi ile birlikte renklerine bağlayacak.