Vedat Muriç: ''Adımı Kulüp Tarihine Altın Harflerle Yazdıracağım''

Fenerbahçe'nin yeni transferi Vedat Muriç basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Vedat Muriç: ''Adımı Kulüp Tarihine Altın Harflerle Yazdıracağım''

Vedat Muriç: ''Adımı Kulüp Tarihine Altın Harflerle Yazdıracağım''

Fenerbahçe'nin çiçeği burnunda transferi taraftarları etkilemeye devam ediyor. Çıktığı 2 hazırlık maçında attığı golleriyle takıma ısındığını çok açık bir şekilde gösteren Vedat Muriç, Wolfsburg maçı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"BU CAMİA İÇİN HER ŞEYİMİ VERECEĞİM"

"Takım adına konuşmak gerekirse, ilk geldiğim günden bu yana iyi uyum sağladım, takım arkadaşlarım çok yardımcı oldular. Elimden geldiğince bu camia için her şeyimi vereceğim. Daha önce de söyledim, camiaya adımı altın harflerle yazdırmak istiyorum, bunun için geldim buraya. İyi başladığımı düşünüyorum, inşallah bu performansım lige de yansır" dedi.

"Wolfsburg, Bundesliga'nın en önemli takımlarından birisi. Onlar daha erken başladılar hazırlıklarına. Onların 6'ncı hazırlık maçı yanılmıyorsam. Onlar daha hazır olduğu için, biz ilk başta bir 10-15 dakika kendimizi tartmak adına tutuk başladık. Ondan sonra biz de kendi hünerlerimizi sunduk. Mutluyuz iyi performansımızdan dolayı, önümüzde bir Hertha Berlin maçı var. Her ne kadar skor önemli olmasa da, galibiyet takımın moralini yukarı çekiyor" ifadelerini kullandı.

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR