Levent Nazifoğlu Kendi döneminde de Selçuk İnan’ı Trabzonspor’un transfer etmek istediğini kabul eden Nazifoğlu, 2.9 milyon euro’nun bir kısımını bordo-mavililer bir kısımınıda ise Sarı-Kırmızılı ekip tarafından ödenmesiyle bu transferin biteceğini iddia etti. Geçtigimiz gün Selçuk’a “gitmek istersen kolaylık sağlarız” diyen Dursun Özbek’in bu fikri kaptanla paylaştığı iddiası gündeme geldi.

Öte yandan Trabzonspor 50.yılı dolayısıyla bu sezon Süper Lig'de şampiyon olmak için iddialı bir kadro kurma peşinde.

Trabzonspor 50.yılında şampiyon olamaması durumunda Trabzon Başkanı Muharrem Usta'nın görevde durması imkansız gözüküyor.

Öte yandan Trabzonspor'da transfer çalışmaları sürerken, adı forvet adayları arasında geçen bordo-mavililerin eski golcü yıldızı Burak Yılmaz taraftarlarda heyecan yarattı.

HEM ACI VERİYORSUN HEM ÖZLENİYORSUN

Ünlü yıldız, sosyal medya üzerinden Trabzonspor'un güncel sezon forması giydirilmiş fotoğrafını ve Burak Yılmaz'a yazılan "Eski sevgili gibisin, hem acı veriyorsun hem de özleniyorsun" paylaşımlarını like'layınca, ortalık bayram yerine döndü.

Çin'in Beijing Guoan takımında top koşturan 31 yaşındaki Burak Yılmaz, takımının Jiangsu Suning ile oynadığı karşılaşmada rakibine attığı tokat nedeniyle 5 maçtan men cezası almış, bu durum takımdan gönderileceği haberlerini gündeme getirmişti.