Fenerbahçe, transfer döneminin son gününde Tottenham forması giymiş olan Vincent Janssen’i kiralık olarak kadrosuna kattığını duyurdu.

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Kulübümüz, Premier League takımlarından Tottenham Hotspur ve Hollanda Milli Takımı’nın forvet oyuncusu olan Vincent Janssen’in kiralanması konusunda, futbolcunun kendisi ve kulübü ile prensip olarak anlaşmaya vardı diye açıklama yapıldı.

23 yaşındaki golcü futbolcu, bugün saat 12:30’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na gelmesi bekleniyor ve görüşmelere İstanbul’da devam edilecektir.

Öte yandan Fenerbahçe'de sakatlıklarla uğraşmaktan bir türlü futbola zaman ayıramayan Van Persie'nin bu kez sol diz çapraz bağlarının yırtıldığı ve uzun bir zaman sahalardan uzak kalacağı bildirildi.

Fenerbahçe'de sakatlığı sebebiyle sahalardan uzak kalan fakat Hollanda Milli Takımının davetine gidebilen Robin Van Persi'nin sol diz çapraz bağında yırtık olduğu ifade edildi.

Öte yandan İngiliz ekibi West Bromwich'in odağı PSG oyuncusu Krychowiak'a kaydı. Bu transfer gerçekleşmezse Josef de Souza alınacak.

Süper Lig temsilcisi Fenerbahçe' de Josef de Souza ile alakadar olan İngiltere' nin köklü ekiplerinden West Bromwich Albion, Sambacı oyuncunun transferinden vazgeçebilir. 

WEST BROMWİCH'İN ODAĞI PSG'Lİ OYUNCUYA KAYDI

Paris Saint- Germain' de oynayan Grzegorz Krychowiak' ı sağlık kontrolünden geçiren WBA' nın, Polonyalı oyuncunun hem Avrupa pasaportu taşıması hem de kalite ve tecrübe olarak Josef' in önünde olması sebebi ile bu transfere yöneldiği kaydedildi.

ADA BASININDA DA BU TÜR HABERLER YER ALDI

İngiliz ekibinin teknik adamlığını yapmakta olan Tony Pulis' in bu transfer için oldukça istekli olduğu ifade edilirken, meydana gelen bu gelişme neticesinde Ada basınında Josef transferinin 2. plana atıldığı bilgisi öne sürüldü. Krychowiak için Paris Saint- Germain ile her konuda anlaşan Ada temsilcisi olan West Bromwich Albion, Josef için vereceği son karar da merakla beklenmeye başlandı.