İspanyol basını, Pepe' nin sağlık kontrolünden geçmeş olmasına rağmen PSG ile anlaşamadığını ve Beşiktaş' a transfer olacağını yazdı.

Sevilla formasını terleten defans oyuncusu Adil Rami' yi Marsilya' ya kaptırmak üzere olan Beşiktaş' a İspanya' dan flaş bir haber geldi.

İSTANBUL'A GELİYOR

Real Madrid' e yakınlığı ile bilinen Marca' nın yapmış olduğu habere göre; Amerika Birleşik Devletleri' nde Paris Saint Germain için sağlık kontrolünden geçen Pepe' nin Fransız ekibi anlaşamadığı ve Beşiktaş adına önümüzdeki  hafta İstanbul' a geleceği ifade edildi.

BEŞİKTAŞ'TAN PEPE'YE YILLIK 5 MİLYON EURO

Daha önceden hem Türk hem de İspanyol basınında yer alan haberlerde 34 yaşındaki tecrübeli stoperin 2 senelik mukavele ve senelik 5 milyon euro istediği ifade edildi. Porto' dan 2007/ 2008 sezonunun ilk yarısında 30 milyon euroluk bonservis bedeli ile  Real Madrid' e transfer olan Portekizli oyuncu, İspanyol ekibinde toplam 334 maça çıktı.

QUARESMA'DAN İKNA TURLARI

Beşiktaş' ın Portekizli futbolcusu Quaresma' nın da bu transfer adına temasta olduğu ve Pepe' yi Beşiktaş' a gelmeye ikna etmeye çabaladığı belirtilmişti.