Süper Lig temsilcisi Fenerbahçe’ nin Sambacı orta saha oyuncusu Josef de Souza, İngiltere Premier Lig' in köklü ekiplerinden West Bromwich Albion' un  yolunu tutmak üzere. Sarı- lacivertli takımın yönetimi, İngiliz kulübünün peşin ücreti artırması üzerine  transfere vize çıktı.

JOSEF DE SOUZA İMZAYA ÇOK YAKIN

İngiltere Premier Lig ekiplerinden West Bromwich Albion, Fenerbahçe' nin yıldız orta sahası Brezilyalı Josef de Souza için Süper Lig temsilcisi sarı- lacivertli ekibe 10 milyon euro bonservis bedeli teklif etmişti. Fakat bu teklif Fenerbhaçeli yönetim tarafından geri çevrilmişti. Bu teklifin reddedilmesinden sonra taraftartın bir kısmı Sambacının acilen satılması ve yerine hem defansif manada iyi hem de ofansif manada iyi bir orta saha oyuncusunun alınması gerektiği görüşünü savunurken, taraftarların bir kısmı ise bu oyuncunun elde tutulup defansa bir takviye yapılmasını savunduğu öğrenildi.
Fakat İngiliz kulübü daha önce yapmış olduğu transfer teklifini artırıp  peşinatı da artırınca, Fenerbahçe bu transfere izin verdi. Henüz resmi imza atılmasa da, Brezilyalı futbolcunun transferinin birkaç gün içinde tamamlanması bekleniyor.