Sarı Lacivertli takımın Hollandalı yıldızı Van Persie için karar verildi. Fenerbahçe’nin teknik direktörü olmaya hazırlanan Aykut Kocaman, Van Persie’nin takımda kalması için yönetime talepte bulundu.

ADVOCAAT’TAN VAN PERSİE’YE MÜJDELİ HABER

Sarı Lacivertli takımın eski teknik direktörü Dick Advocaat Hollanda Milli Takımının başına geçtikten sonra kadroya aldığı oyuncuları açıklamıştı. Bu oyuncular içinde 33 yaşındaki Van Persie yer almıyordu. 69 yaşındaki deneyimli, teknik adam Advocaat dün yapmış olduğu basın toplantısında Van Persie ile ilgili önemli bilgiler verdi.

''FORMUNU ÜST DÜZEYE ÇIKARIRSA...''

Addvocaat Hollandalı oyuncu hakkında: ''Van Persie eğer formunu üst düzeye çıkarırsa onu Hollanda Milli Takımına çağırırım'' dedi. Bu karardan sonra Van Persie hem yeni teknik direktörü olacak Aykut Kocaman’dan hem de Hollanda Milli Takımı eski teknik direktörleri Aykut Kocaman’dan müjdeli haberi aldı.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım Siyah Beyazlı takımda top oyanayan Aboubakar için devreye girdi. Kamerunlu oyuncunun kulübü Porto ile görüşecek olan Sarı Lacivertli takım bu oyuncuyu önümüzdeki dönem renklerine bağlamak istiyor.