Sarı Lacivertli takımın Hollandalı futbolcusu Robin van Persie’nin, Aykut Kocaman takımda kalmasını istiyor. Ancak Hollandalı yıldız önümüzdeki dönem Fenerbahçe’den başka bir takımda olmanın hazırlıklarını yapıyor.

AYKUT KOCAMAN VAN PERSİE'NİN KALMASINI İSTEDİ

Hollandalı yıldız futbolcu Van Persie'nin ismi son zamanlarda eski kulübü Feyenoord ile anılıyor. Sarı Lacivertli takımın teknik direktörü Aykut Kocaman Emenike'nin takımdan gitmesini isterken Fernandao ile Van Persie'nin takımda devam etmesini istiyor.

BONSERVİS BEDELİ SIKINTI OLUŞTURDU

Hollanda basını, Feyenoord ve Van Persie'nin prensipte anlaşma vardığını ancak bonservis bedelinin sıkıntı oluşturduğunu belirtti. , Feyenoord’un zamanında transfer ettiği ve büyük katkı aldığı Kuyt gibi Van Persi’de takıma katmak için çalışmalar yaptığı ve kısa bir zaman içeresinde görüşmelerin sonlanacağı bilgisi verildi.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Kanarya Valbuena, Nabil Dirar ve Mehmet Ekici gibi isimleri renklerine bağladı. 

Forvet bölgesine transfer yapmak isteyen Kanarya, Beşiktaş'ta kiralık oalrak oynamış olan Aboubakar'ı transfer lsitesine aldı. Oyuncunun kulübü Porto ile yakın zamanda irtibata geçileceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.