Fenerbahçe' nin Lyon' dan transfer ettiği Valbuena' nın geçen sezondan takım arkadaşı olan Rachid Ghezzal' a fırsat buldukça sarı lacivertli kulübü anlatığı öğrenildi.

M. Valbuena'nın İstanbul' a indiğinde taraftaardan gelen tepkiye adeta bayıldığını, busevgi gösteri karşısında mest olduğunu belirtirken, Rachid Ghezzal' a ise, "Bunca senedir futbolun içinde olanbirisiyim fakat bu türden coşkulu bir taraftar daha görmedim. Bu takıma gelirsen efsane olursun. Yeteneklerin,tekniğin bukulübü daha da yukarılara taşır sana bu konuda güveniyorum."dediği gelen bilgiler arasında

FENERBAHÇE'Yİ BEKLEYELİM DEDİ

Valbuena' nın bu sözleri karşısında etkilenen genç futbolcu menajerine " transferimkonusunda acelecidavranmayalım, Fenerbahçe' yi bekleyelim"diyerek kapıyı açık bıraktı.

1992 doğumlu olan 1.82 boyundaki Rachid Ghezzal' ın Sarı-Lacivertli kulüpte oynamaya sıcak baktığı ve anlaşmanın yakın olduğu belirtiliyor.

SOL AYAKLI OLMASINA RAĞMEN SAĞ AÇIKTA OYNUYOR

Bu sezon O.Lyon takımında 26 lig maçında görev yapan Rachid Ghezzal, 2 gol ve 4 asistlik bir performans ortaya koydu.

Ghezzal Fenerbahçe' ye gelirse yönetim, orta sahada çok yönlü oyuncu arayışını nokta transfer ile çözmüş olacak. Aykut Kocaman da butransfere olumlu yaklaşmakta.