Bu sezon Süper Toto Süper Lig’i gol kralı olarak tamamlayan Brezilyalı futbolcu Vagner Love menajeri aracılığı ile yapmış olduğu açıklamada Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu’na teşekkürlerini iletti.

''TEKNİK HEYET VE KLÜBÜMÜZE TEŞEKKÜR EDİYORUM''

Vagner Love yapmış olduğu açıklamada Alanyaspor taraftarına teşekkür ederek şunları dile getirdi: ''İlk önce böyle güzel bir sezon yaşadığım için çok ama çok mutluyum. Tüm takım arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Daha sonra aileme teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Teknik heyetimize kulübümüze teşekkür ediyorum. Başkanımıza sonsuz kere teşekkür ediyorum. Bizim için Spor Toto Süper Lig’de kalmak çok önemliydi. Bundan sonraki hedeflerimiz Alanyaspor daha yükseklere çıkarmak olacaktır. Alanyaspor ailesi olarak herkese selamlarımı iletiyorum'' dedi.

Diğer yandan Trabzonspor Vagner Love için devreye girdi. Vagner Love’un takımı Alanyaspor ise konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Önümüzdeki günlerde Brezilyalı futbolcunun bir karar verip yönetime bildirmesi bekleniyor.

Ayrıca Vagner Love bu sezon atmış olduğu 23 gol ile Süper Lig'de gol krallığını ilan etti. Vagner Love bu performansıyla tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı.