Ünlü boksör Eski sevgilisini başka bir erkekle yatakda yakalayan "Savaş makinesi" kod adlı boksör John Koppenhaver, eski sevgilisini ölümcül bir şekilde batakladı. Boksörün bu şiddet eylemi cezasız kalmadı.Profesyonel boksör John Koppenhaver, model Kristy Makenin dişleri dahil, vücudunda 18 kemiğini kırdığı için ömür boyu hapis cezasına neden oldu.

ESKİ SEVGİLİSİNİN 18 KEMİĞİNİ KIRDI

2014 senesinde, eski boksör eski sevgilisi ile ilişkisinin sonlanmasından sonra model Kristy, şirket sahibi olan Korey Thomas ile aşk yaşamaya başlamış. Bunun haberini alan dünyaca ünlü boksör kıskançlıktan Kristyin’in ikamet ettiği yere gidip onu ölesiye bataklayarak ağır şekilde yaraladı.Ünlü boksör Eski sevgilisinin 18 kemiğini kıran boksçu, müebbet hapis cezası aldı. 

ÜNLÜ BOKSÖR ÖNCEDENDE KADIN DARP ETMİŞTİ

Daha önceleri de adam gasp etme, tecavüz ve fiziksel işkence gibi 29 değişik cinayeti bulunan ünlü boksör mahkemede yaptıklarından pişmanlık duyduğunu söylemesine rağmen, af yolu gözükmediği belirtildi.

Ünlü boksör yapmış olduğu şiddet eyleminden dolayı pişman olduğunu ve mahkemeden af çıkması durumunda bir daha böyle bir eylemde bulunmayacağını ifade etti.