'Türk Kadromuz En İyi Kadrolardan Biri'

Beşiktaş Sompo Sigorta’nın tecrübeli oyuncularından Oğuz Savaş, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

'Türk Kadromuz En İyi Kadrolardan Biri'

Beşiktaş Sompo Sigorta’nın tecrübeli oyuncularından Oğuz Savaş, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklamalar:

Önemli çıkış yakaladık. Herkesin öz güveni artmış durumda, potansiyelini üst seviyede kullanıyor. Çok iyi mücadele ediyoruz. Son haftalarda yaptığımız en iyi şey mücadele etmek. Kaybetsek bile mücadele ederek kaybederiz. Oyuncular hissettiği güveni sahaya yansıtmaya başladı. Burak ağabeyin bize verdiği rahatlıkla güven arttı. Şu an üst turdayız, rakibimizi bekliyoruz.

4. sıradan üst tura çıktık ve birinciyle eşleşeceğiz. Avantaj rakibimizde olacak. Şampiyonlar Ligi’nin ikinci yarısında gösterdiğimiz performansla herkesi yeneceğimizi gösterdik. İnşallah çeyrek final oynarız.

Geldiğimden beri hazır olmaya çalışıyorum. İlk geldiğimde Dusko vardı, forma giymek için çok uğraştım. Geç anlaştığımdan form sorunum vardı. Sakatlıklar oldu, oyuncular gitti ve fazla süre aldım. Hazır olduğumu hissediyordum ve bunu da gösterdim. Burak ağabey katkıyı alınca oynatmaya devam etti. İnşallah bu katkıyı vermeye devam ederim.

Ben, Samet, Burak Can, Birkan, İsmet ve Sabahattin; herkesin katkısı çok değerli. Türk ağırlıklı bir kadroyla oynuyoruz. Türk kadromuz en iyi kadrolardan biri. Bunu şu ana kadar gösterdik. İfadelerini kullandı.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz