Sarı Kırmızılı takım, Teknik Direktörleri Igor Tudor’un isteği üzerine Mario Pasalic transferi için çalışmalarını hızlandırdı. İngiliz devi Chelsea’nin hocası Antonio Conte’de bu transfer için Aslan’a olumlu yanıt verdi.

CONTE TRANSFER İÇİN ARACI OLACAK

Sarı Kırmızılı takımın Hırvat Teknik hocası İgor Tudor, Juventus’taki eski takım arkadaşı olan Conte’yi arayarak Pasalic transferinde kendisine yardımcı olmasını istedi. Conte’nin bu futbolcuyu Sarı Kırmızılı takıma satması için aracılık edeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

PASALİC SATILACAK

Geçen sene İtalyan kulübü Milan’da kiralık olarak oynayan Pasalic’in bonservisi Chelsea’de bulunuyor. İngiliz kulübü Chelsea bu oyuncunun önümüzdeki sezon sözleşmesinin sona ermesi nedeniyle oyuncuyu satma kararı aldı.

2.5 MİLYON EURO TEKLİF EDİLDİ

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım Pasalic transferi için 2.5 Milyon Euro’yu gözden çıkardı. Önümüzdeki sezon İngiliz kulübü Chelsea ile anlaşması bitecek olan oyuncunun bu sezon satılması bekleniyor. Galatasaray bu transfer için yoğun mesai harcıyor. 22 yaşındaki futbolcunun transferi ile orta sahaya can getirmeyi bekleyen Aslan, transfer girimlerini son hızıyla sürdürmeye devam ediyor.