Sarı Kırmızılı takımda en çok merak edilen olaylardan biri Wesley Sneijder’in geleceği ile ilgili önemli kararı Hırvat teknik Igor Tudor verdi. Sarı Kırmızılı takımın teknik direktörü Igor Tudor, önümüzdeki sezon planlamasında Sneijder’in yer almadığı belirtildi.

TUDOR SNEİJDER’İ İSTEMİYOR

Hırvat teknik adam Tudor, Sneijder’in kalması halinde istediği kadroyu kuramayacağını açık bir şekilde dile getirdi. Sarı Krımızılı takımın Başkanı Dursun Özbek ve sportif direktör Cenk Ergün ile konuşan Igor Tudor, “Sneijder gerçekten iyi ve başarılı bir oyuncu. Ancak artık bir seçim yapmak zorundayız. Hollandalı futbolcu artık fiziki yapısı sebebiyle zorlanabilir. Bu yüzden benim sistemimde 10 numarada bu oyuncu yok. Eğer bu oyuncu kalırsa Sarı Kırmızılı takımı istediğim gibi top oynatamam’’ dedi. Igor Tudor bu sözlerini yönetime sundu.

tudor ile ilgili görsel sonucu

SNEİJDER’İN MENAJERİ KULÜP BAKIYOR

Hollandalı futbolcunun menajeri Guido Albers’in futbolcusu Sneijder ile ilgili olumsuz düşünceden haberdar olduğu ve bu sebepten dolayı oyuncuya takım aradığı ortaya çıktı. Menajer Albers’in, Amerika MLS ekiplerinden bazıları ile temasa geçerek futbolcusuna takım aradığı ortaya çıktı.
Sarı Kırmızılı takım Bruma’dan sonra Sneijder’in satılması ile kulübe önemli ölçüde maddi bir kaynak getirmeyi planlıyor.