Sarı Kırmızılı takımın hocası Igor Tudor yöneticiler ile bir görüşme yaparak, prensipte anlaştığı 31 yaşındaki golcü futbolcu Bafetimbi Gomis transferinin bir an önce tamamlanasını istedi.

''GOMİS'İ GETİRMELİYİZ''

Sarı Kırmıızlı takımın forvet bölgesinde eksiklik yaşadığı ve Bafetimbi Gomis'in 28 Haziran'da gerçekleşecek olan Slovakya kampına yetiştirilmesi söyleyen Sarı Kırmızılı takımın hocası Igor Tudor, " Takımdan Bruma ve Podolski gibi oyuncular ayrıldı. Forvet oyuncusu olmazsa olmazdır. 13 Temmuz'da yapacağımız Avrupa Ligi maçına kadar mutlaka Gomis'i takıma getirmeliyiz." dedi.

BELHANDA'NIN GELMESİ BEKLENİYOR

Faslı oyuncu Belhanda'nın da bir an önce Sarı Kırmızılı takıma geşmesini bekleyen Igor Tudor'un, önceliği golcüye vermesinin sebebi takımda Eren Derdiyok'tan başka forvet olmaması. Sinan Gümüş'ü sağ kanatta oynatmayı düşünen Hırvat teknik adam, ekonomik anlamda yer açılırsa Gomis'e alternatif olarak genç bir yabancı golcü oyuncuyu daha takımda görmek istiyor.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım Maicon transferini de bitirdi. Trnasfermakt'a göre Maicon Galatasaray'a 7 Milyon Euro karşılığında transfer oldu. Bu transferin resmi olarak ilerki günlerde basına açıklanması bekleniyor.