Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Bursaspor maçında hata istemediğini vurguladı. Pazar günü deplasmanda oynanacak maç öncesi futbolcularıyla toplantı gerçekleştiren Hırvat teknik adam, rakibin formda olduğunu ve özellikle savunmada hata yapmamaları gerektiğini ifade etti.

Ndiaye'ye Kasımpaşa mücadelesinde olduğu gibi Fernando'nun yanında görev vermeyi planlayan Tudor, Maicon ve Serdar'ı da rakibin hızlı hücumlarına karşı uyarılarda bulundu. 

Öte yandan Süper Lig'de en çok forma satan takım Galatasaray oldu. Forması en çok satılan oyuncu ise Gomis oldu.

Bu sezon yıldız futbolcuları kadrosuna katmış olan Galatasaray, şimdiden 290 bin forma satışına ulaşmış durumda. Besiktaş'ın 270 bin satış yaptığı belirtilirken, kötü bir start yapan Fenerbahçe'nin ise 200 bin barajını Alanyaspor galibiyeti sonrasında aştığı gelen haberler arasında yer aldı.

ZİRVEDE GOMİS VAR

Forması en fazla satılan futbolcu ise Gomis oldu. Fransız forvetin şu ana kadar 85 bin adet forması satılmış durumda.

Öte yandan Galatasaray'da ayrılık çanları çalıyor.

Galatasaray'da Selçuk İnan ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

Galatasaray'da Selçuk İnan ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Galatasaray kaptanı takımdan ayrılmak istediğini belirtti.

Galatasaray'da sular bir türlü durmuyor. Bu sefer takımın kaptanı ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz hafta başkan Dursun Özbek ile bir araya gelen takım kaptanı Selçuk İnan'ın kulüpten ayrılmak istediği belirtti.

Son zamanlarda Galatasaray'daki performansı tartışma konusu olan Selçuk İnan, senelik 2,9 milyon euro ve 25 bin euro da maç başı ücret alıyor.

32 yaşında olması ve yüksek senelik ücreti sebebiyle yöneticiler de Selçuk İnan'ın gönderilmesine sıcak baktığı ögrenildi. Sneijder'in 4,5 milyon euro'luk maaşını bırakıp gitmesinden dolayı Dursun Özbek, Selçuk İnan'ın da alacaklarından vazgeçmesi durumunda Ocak ayında sözleşme feshine onay vermesi bekleniyor.