Rusya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupası’na sayılı günler kala, ev sahibi ülkede canlı yayın gerçekleştiren TRT Spor’un canlı yayınında ender görülecek bir olay yaşandı.

Futbolseverlerin merakla beklediği ve 14 Haziran Perşembe günü Rusya’da start alacak 2018 FIFA Dünya Kupası öncesi başkent Moskova’da Dünya Kupası karşılaşmaları hakkında değerlendirmelerde bulunan TRT ekibinden yorumcu Tarık Üstün, canlı yayın esnasında bir Rus kadın taraftarın kendisini öpmesiyle neye uğradığını şaşırdı.

TRT Spor ekibinin canlı yayında Dünya Kupası’nda yer alan takım ve karşılaşmaları analiz ettiği esnada yorumcu Tarık Üstün, başına gelen olayla adeta şoke oldu.

Canlı yayın esnasında bir anda kameranın önüne atlayan ve yorumcu Tarık Üstün’ün yanağına öpücük konduran kadın ardından hızla oradan uzaklaştı.

Sosyal medyada kısa sürede yayılan o anlar sosyal medyada en çok konuşulan ve paylaşılan görüntülerden biri oldu. İzleyenleri oldukça şaşırtan ve bir o kadar da güldüren görüntüler kısa zamanda pek çok etkileşim aldı.

Öte yandan Dünya Kupası açılış karşılaşması 14 Haziran Perşembe günü Rusya ile Suudi Arabistan arasında oynanacak.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.