Transfer Listesi Deşifre Oldu! 3 Yıldızla Görüşüyor

Fenerbahçe'de Sportif Direktörlük görevine soyunan Emre Belözoğlu; Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Emre Kılınç'la yakından ilgileniyor.

Transfer Listesi Deşifre Oldu! 3 Yıldızla Görüşüyor

Sezonu kupasız noktalayan Fenerbahçe’de yeni dönemde sportif direktörlük görevini üstlenecek Emre Belözoğlu, yoğun bir çalışma programıyla görevine başladı.

MERT HAKAN ZATEN BİTMİŞTİ

Adeta 7 gün mesai yapan Belözoğlu, kadro yapılanması için çalışmalarını sıklaştırdı, transfer rotasını ayarladı. Sivasspor’da parlayan yıldız Mert Hakan Yandaş başta olmak üzere transfer listesine önemli isimleri alan sarı-lacivertli isim, şampiyon olabilecek bir kadronun kurulması için çaba harcıyor.

EMRE BELÖZOĞLU'NUN LİSTESİ

Mert Hakan Yandaş: Listenin 1 numarası.. Sözleşmesi de sezon sonunda biten oyuncuyla görüşmeler olumlu yönde oldu. Mert Hakan’ın Emre Belözoğlu’na karşı ciddi bir saygısı ve sevgisi var. Mert Hakan’ın rotası artık Kadıköy’e döndü.

Emre Kılınç: Emre Belözoğlu’nun sol öne ve sağ açığa düşündüğü Emre Kılınç da gelmeye sıcak bakıyor. Emre Belözoğlu’na çok saygı duyuyor. Benzer şekilde sözleşmesi bitiyor.

Caner Erkin: Baştan düzenlenecek sol kanat için Caner Erkin isteniyor. Fenerbahçeli olduğunu daha önce belirtmesi, camiayı bilmesi ve kariyerindeki başarıları önemli bir etken. Sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

Gökhan Gönül: Futbolu Fenerbahçe’de bırakması isteniyor. Dönmesine sıcak bakılıyor. Camiaya olan saygılı yaklaşımı da takdir topluyor. Beşiktaş’ta sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

YABANCI SAĞ BEK OLABİLİR

Kadroda birçok bölgede eksikler bulunuyor. Başta stoper ve forvet hattı olmak üzere bazı yerlere takviyeler gerekiyor. Sağ bekte Gökhan Gönül hedefinin yanında yabancı bir sağ bek arayışı olduğu da öğrenildi.

2 FORVET ALINACAK

Gökhan Gönül’e alternatif olabilecek bir isim aranıyor. Hem maddi anlamda el yakmayan hem de makul bir isim hedefleniyor. Benzer şekilde forvette de Vedat Muriç’e göre pozisyon alınacak. Eğer Muriç beklentileri karşılayan bir teklif alırsa gelen parayla 2 forvet alınması planlanıyor. Muriç kalırsa da yeni bir plan olacak.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR