Bordo-Mavili takımda inişli-çıkışlı bir performans gösteren Fabian Castillo’ya ispanyol ekibi Villarreal’in talip olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İspanyol liginin başarılı ekiplerinden Villareal, Ersun Yanal’ın serbest bırakmak istemediği 26 yaşındaki Kolombiyalı yıldız için 6 milyon dolar’ı gözden çıkardığı beyan edildi. Ajax’ın Mas için yaptığı 7 milyon euro'luk teklifi red eden Bordo-Mavililer’in, Castillo’yu da bırakmak istemediği belirtildi.

Öte yandan Trabzonspor kulubu yeni sezon formalarını 25 Haziran'da satışa sunacağını borda mavili takıma gönül vermiş taraftarlarına duyurdu.

TRABZONSPOR 25 HAZİRANDA YENİ SEZON FORMALARINI SATIŞA SUNACAĞINI DUYURDU

Trabzonspor 2017-2018 yeni sezon beyaz formalarının 25 Haziran günü satışa sunacağını duyurdu.

Trabzonspor internet sitesinde yer bulan açıklamada, bordo-mavililerin geçtiğimiz sezonun son mushabakasında giymiş olduğu beyaz formaların göğsünde QNB Finansbank reklamının yer bulduğu belirtildi.

Formaların 25 Haziran gününden itibaren satışa çıkacağı  belirtilerek, "Beyaz formamız, göğüs altındaki çarpıcı üçgen motifleri ile dikkat çekiyor. Bordo, mavi ve beyaz renkteki üçgenlerin hareketlendirdiği beyaz formada klasik tarza getirilen dinamizm ve üç rengin kurgusunda sentez duygusu ön plana çıktığı belirtildi.