Bordo Mavili takımın Asbaşkanı olan Ahmet Çubukçu, transfer çalışmaları hakkında detaylı bilgi verdi.

AMACIMIZ TRANSFERDE NOKTA ATIŞI YAPMAK

Ahmet Çubukçu, bu sezon transferde nokta atışı yapmak istediklerini belirterek şunları söyledi: Bordo Mavili taraftarların transferleri heyecan içinde beklediklerini biliyoruz. Bizim amacımız transferde nokta atışı yaparak şampiyonluğa oynayan bir kadro oluşturmak. Transfer döneminde transfer için transfer yapmayacağız. İçinde bulunduğumuz ekonomik şartlardan dolayı dikkatli davranmamız gerekmektedir. Teknik ekibimiz ile bu konuda titiz çalışmalarımız devam ettiriyoruz.

SPARTAK MOSKOVA İLE GÖRÜŞMELERİMİZ SÜRÜYOR

Ahmet Çubukçu sözlerinin devamında şunları dile getirdi: Serdar Taşçı bize çok yakın olan bir transfer. Görüşmelerimiz hala devam ediyor. Uzun zamandır izlediğimiz ve yakından takipte olduğumuz bir futbolcu. Serdar Taşçı konusunda takımı Spartak Moskova ile görüşmelerimiz hala sürüyor. Ancak ortada net olan bir durum hala yok.

VİSCA VE KUCKA İDDİALARI CEVAPLANDIRILDI

Ayrıca Edin Visca ve Kucka ile ilgili de: Bu transferler tam olmadan bitti demek kesinlikle doğru bir şey değildir. Ersun Yanal Edin Visca’yı ısrarla istiyor. Oyuncunun da büyük kulüpte oynama istediği var . Bu transferin net durumunun önümüzdeki günlerde belli olur.