23 Temmuz 2019
  • Istanbul 24.44°
  • Ankara 16.11°
  • Izmir 24°
İmsak 03:54
Güneş 05:44
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:37
Yatsı 22:19
BIST101.089
Dolar5,6797
Euro6,3637
Altın259,00

Trabzonspor’da Yeni Yönetim Göreve Resmen Başladı!

Trabzonspor’da başkanlık seçiminden galip ayrılan Ahmet Ağaoğlu yönetimi bugün mazbatasını alarak resmen göreve başladı.

Trabzonspor’da Yeni Yönetim Göreve Resmen Başladı!

Trabzonspor’un 7-8 Nisan tarihlerinde gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurulunda başkan seçilen Ahmet Ağaoğlu yönetimi bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen mazbata töreni ile görevi devraldı. Trabzonspor’un yeni Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve görevi devralacağı eski başkan Muharrem Usta Trabzon’da olmamaları sebebiyle törene katılmadı. Bordo mavilililerin eski yöneticilerinin katıldığı mazbata töreninde Trabzonspor Divan Başkanı Ali Sürmen ve diğer kurul başkanları ile Ağaoğlu yönetiminden bazı isimler yer aldı.

Ağaoğlu’nun yönetiminde yer alan Hayrettin Hacısalihoğlu, mazbata töreni sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hacısalihoğlu, “Geçmiş ve şimdiki yönetimin başkanları Trabzon’da olmadıklarını için yönetimler adına asbaşkanları olarak bizler bu töreni gerçekleştirdik. Trabzonspor yeni bir döneme başlıyor. Bundan sonra Trabzonspor bugünkü durumdan daha iyi duruma gelecek hamleleri yapmak mecburiyetindedir. Şartlar zordur. Ancak bu camianın tüm bireylerinin desteği ve katkıları ile aşılabilir. Biz de bunu talep ediyoruz. Bizler camia adına bu düzenlemeyi yapmak istiyoruz. Yardımcı olurlarsa, destek verirlerse inşallah Aralık’taki kongreye çok daha iyi şeyler söyleyerek, çok daha iyi bir durumdaki kulübü temsil ederek gelmeyi arzu ediyoruz. Şimdi Trabzonspor’da yapılan doğruların üzerine yeni doğrular katarak onları geliştirerek Trabzonspor’umuzu bir yere getirmemiz lazım. Taş taş üstüne koyarak daha iyi günlere geliriz diye ümit ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kendisine yöneltilen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş sorusuna Hacısalihoğlu, “Şu anda Şenol Hoca’yı düşünüyor musunuz dediler, ben de Şenol Hoca şu anda Beşiktaş’ın teknik direktörü. Bizim de burada görevini yürüten bir teknik direktörümüz var dedim. Olur mu olmaz mı dediler, ben de onu kimse bilemez. Gün doğmadan neler doğar dedim. Asla görevde bir hoca varken, görevini sürdürürken, sezon bitmemişken böyle bir şey yapmak etik değil. Trabzonspor’a yakışmaz" yanıtını verdi.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri