Bordo Mavili takımın uzun süredir gündeminde olan yıldız futbolcu Kucka için Trabzonspor'un teknik direktörü Muharrem Usta, önceki gün İtalya’ya gitmiş, ve İtalyan devi Milan ile bu oyuncu için transfere masasına oturmuştu.

Kucka için kiralarız diyen Milan, bu sefer oyuncuyu satabiliriz demesi tüm rolleri değiştirdi. 

İtalyan devi Milan yıldız futbolcu için 6 milyon Euro talep ettiği, Bordo Mavili kulübün Başkanı Muharrem Usta'nın ise en son 4 milyon Euro’ya (16 milyon TL) kadar çıktığı bilgisine ulaşıldı.

MİLAN SON KARARINI HAFTA SONUNA KADAR VERECEK

Finansal FairPlay maddeleri nedeniyle çok ince hesaplar yapmak zorunda olan Bordo Mavili takımın, bu rakamın çok fazla üzerine çıkması imkansız gibi görünüyor. Bu sebebten dolayı Trabzonspor’un Milan’lı yetkililere 4 milyon Euro’luk teklifi düşünmeleri için zaman tanıdığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Milan'ın, en geç hafta sonuna kadar kararını açıklaması bekleniyor.

Diğer yandan yıldız futbolcu gelecek olan cevabı dört gözle bekliyor. Bordo Mavili takımın şartlarına Evet diyen Kucka, takımı Milan'dan gelecek olan yanıtı merak ediyor. Bu transferin kısa bir zaman içinde açıklığa kavuşması beklenmekte.