Sarı Lacivertli takımın sezon başında Siyah Beyazlı takımdan ayrıldıktan sonra kadrosuna katmış olduğu ve hatta kupa karşılaşmalarında kaptan ilan ettiği İsmail Köybaşı’na sürpriz bir talip çıktı.

BORDO MAVİLİLER İSMAİL KÖYBAŞI’NA TALİP OLDU

Habertürk gazetesinin yapmış olduğu habere göre, Sarı Lacivertli takımın taraftar ile çok iyi anlaşamayan ve yoğun eleştiriler alan İsmail Köybaşı için önümüzdeki sezon şampiyonluk yarışında iyi bir kadro kurmak isteyen Trabzonspor oyuncuya talip oldu.

Bordo Mavili Kulüp, milli sol bek oyuncusu için Fenerbahçe’ye 1.5 milyon Euro’luk bir teklif verirken Sarı Lacivertliler, Hasan Ali ile sözleşme yenilemeye yakın olduğu için bu teklife olumlu yönde yaklaştığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İsmail Köybaşı, Sarı Lacivertli takım forması ile çıkmış olduğu 27 karşılaşmada 2 gol atma başarısı göstermişti.

Diğer yandan Trabzonspor önümüzdeki sezon çalışmalarına şimdiden başladı. Bordo Mavili takım kurluşunun 50. yıldönümünde iddialı bir kadro kurmak istiyor. Bu kapsamda Kırmızı Şeytanlarda top oynayan Marouane Fellaini ile termasa geçildi. Trabzonspor'un bu transferi kısa bir zaman içerisinde netleştirmesi bekleniyor.