Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, kombine kart ve forma satışının düşük olması nedeniyle Twitter'dan açıklamada bulundu.

KOMBİNELER KONUSUNDA TARAFTARA SİTEM

Usta, yaptığı paylaşımda, "Hani Kucka gelince kombine ve formalar patlayacaktı. Takıma destek, hem de tam destek zamanı, cesaretlendirelim. Haydee..." paylaşımında bulundu. Trabzonspor Kulübünün Twitter hesabından, "Mesele başarılı olunca destek olmak değil, destek oldukça birlikte başarmak. Bakış açını değiştirirsen her şey değişir." ifadesini yer verildi.Öte yandan Resmi sözleşmeyi imzalayan yırtıcı orta saha Juraj Kucka Trabzonspor kamp oyuncularının içine dahil oldu.

TRANSFER ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

50. yılda şampiyonluk parolası ile sezona hazırlanan  Bordo Mavili kulüp, Kucka dışında bir başka Milano kulübü olan Inter'in de önemli orta sahası Gary Medel için de çalışmalarına devam ediyor. Tranbzonspor başkanı olan Muharrem Usta da transfer çalışmaları için yurtdışında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Trabzonspor' da hedef transfer sezonunda kadroyu güçlendirip 50.yılda şampiyonluğa oynamak.

Bu transferlerden sonra Trabzonspor kulübü taraftarından destek bekleyecek ve şampiyonluk için sahaya çıkacak.