Mardin'e bağlı Derik ilçesinde eli kanlı terör örgütü  PKK' lı teröristlerin hain saldırısı neticesinde şehit olan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk' ün hayalinin gerçekleştirilmesi hedefi ile başlatılan proje bağlamında Mardin' e gelen Trabzonspor Kulübü Başkanı olan Muharrem Usta ve devamındaki bazı yönetim kurulu üyeleri ile futbolcular, Mardin Valisi Mustafa Yaman'ı ziyarette bulundu.

BURADA OLMAKTAN MEMNUN OLDUK

Bordo- mavili kulübün başkanı olan Muharrem Usta ise Mardin' de olmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Mardin'de olağanüstü bir taraftarımız mevcut, bugünkü ziyaretlerimizden bunu anladık. Mardin bir kadim şehir, muhteşem bir kültüre sahip. Burada olmaktan çok dolayı memnun olduk." yorumunda bulundu.

OYUNCULARLA BİRLİKTE FOTOĞRAF ÇEKİLDİ

Diğer yandan başkan Muharrem Usta, bordo- mavili takımın genç oyuncuları Yusuf Yazıcı, Yusuf Erdoğan ve Okay Yokuşlu ile beraber bölgede görev yapan Mehmetçikler ile fotoğraf çekildi.

FİDAN DİKİLDİ

Mardin' in  Derik ilçesinde  PKK' lı teröristlerin hain saldırısı neticesinde şehit olan Kaymakam Muhammet  Fatih Safitürk' ün hayalinin gerçekleştirilmesi adına başlatılan proje bağlamında Mardin' e gelen  Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, bazı yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular, şehit Kaymakam Safitürk anısına fidan dikti.