Spor Toto Süper Lig’i 51 puanla 6.sırada tamamlayan Bordo Mavili takım 50.yılında şampiyon olmak istiyor. Şampiyonluk için transfer çalışmalarına başlayan Trabzonspor, Bongonda ve Kamil Ahmet Çrekçi gibi isimleri renklerine bağladı. Bordo Mavili takım şuanda Serdar, Dombia, Kucka gibi isimler ile görüşmeler halinde.

GİGNAC TRANSFER LİSTESİNE EKLENDİ

Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin de transfer etmeyi düşündüğü Andre Pierre Gignac'ı Bordo Mavili takımda gündemine aldı. Trabzonspor 31 yaşındaki oyuncuya önümüzdeki günlerde transfer teklifinde bulunması bekleniyor.

MEKSİKA KARİYERİ ÇOK PARLAK

Andre Pierre Gignac'ı transfer etmek isteyen Trabzon bu yöndeki çalışmalarını hızlandırdı. Yıldız futbolcu Andre Pierre Gignac 2007 yılında 4.5 Milyon Toulouse'a satıldı. 2010 yılında ise 16 Milyon Euro’ya Marsiya’ya transfer olmuştu. Fransız forvet son oalrak 2015 yılında bedelsiz olarak Meksika’nın Tigres takımına gitti.

Gignac Tigres’te çıkmış olduğu 94 maçta 59 gol atmayı başardı.

Diğer yandan Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı'nın durumu belli oldu. Bordo Mavili kulübün yönetimi genç Milli yıldız Yusuf Yazıcı'yı satmayacaklarını söyledi. Yusuf Yazıcı için daha önce Beşiktaş'ın devreye girdiği biliniyordu. Ancak bu açıklamalar sonucu Kartal'ın transfer hedefi son buldu.