Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

"Trabzon Cennet, Crystal Palace Cehennem"

Norveç medyasına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Babası ile birlikte Rasmus&Saga isimli gazetecilerin konuğu olan golcü oyuncu Sörloth çok ilginç açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'un yıldız forveti Alexander Sörloth, Norveç medyasına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Babası ile birlikte Rasmus&Saga isimli gazetecilerin konuğu olan golcü oyuncu Sörloth çok ilginç açıklamalarda bulundu.

Norveçli gazetecinin, "Crystal Palace'ta şans bulamıyordun. Türkiye'deki performansınla Avrupa'da futbolun kralı olmuş durumdasın" sorusu üzerine Bordo Mavili yıldız futbolcu, " Cehennem ile Cennet arasındaki fark gibi oldu benim için. Santrfor olarak bizler golle yaşıyoruz. Ya gol atıp sevilirsiniz ya da atamayıp nefret edilirsiniz " şeklinde cevap verdi.

Söze giren Sörloth'un babası Goran Sörloth ise Trabzon'da kendilerine gösterilen ilgi ve sevgiden çok mutlu olduklarını söyledi. Baba Sörloth, "Trabzon'a gelip, idmanları izlediğinizde insanların çok yardımsever olduğunu ve kulübün oyuncularına destek olduğunu, her türlü sorunlarını çözdüğünü görürsünüz. Böyle olunca da sporcular maçlara daha yüksek konsantrasyonla çıkıyorlar" açıklamasında bulundu.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR