Kasımpaşa ile sözleşmesi biten ve son günlerde adı sıklıkla Siyah Beyazlı takım ile anılan Titi’nin menajeri, BeIN Sports’a çok önemli açıklamalarda bulundu.

TİTİ’NİN MENAJERİ AÇIKLAMA YAPTI

Siyah Beyazlı takım ile görüştüklerini açıklayan Murat Kuş konu ile ilgili şunları dile getirdi, “Ortada olumsuz bir durum yok. Ancak Siyah Beyazlı takım tarafından bize bir dönüş olmadı. Şuanda Titi’ye Göztepe ve Bursaspor gibi takımlardan ciddi anlamda transfer teklifi var. Aynı zamandan oynamış olduğu Kasımpaşa’dan da teklif var. Transfer konusunda şuan beklemedeyiz dedi.

ÖNCELİK DOMAGOJ VİDA’DA

Defans oyuncu arayışında Kartal önceliğini Hırvat defans oyuncusu Domagoj Vida’ya verdi. Siyah Beyazlı takım eğer Vida ile anlaşamazsa Titi’yi transfer etmeye çalışacak. 29 yaşındaki defans oyuncusu geçen sezon Kasımpaşa’da çıkmış olduğu 33 karşılaşmada 6 gol atma başarısında bulundu.

Öte yandan Kara Kartal'ın Sevilla'da top oynayan Adil Rami ile ilgilendiği de belirtildi. Sevilla'nın yöneticileri Rami ile Marsilya ve Beşiktaş'ın ilgilendiğini doğruladı. Rami transferinde oyuncunun Siyah Beyazlı takıma daha yakın olduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor.