TFF'den Şok Yabancı Kuralı Kararı!

Türkiye Futbol Federasyonu, Mircea Lucescu’nun Milli Takım’ın başına gelmesinden sonra sürekli olarak şikayette bulunduğu ‘yabancı kuralı’ hakkında harekete geçiyor.

TFF'den Şok Yabancı Kuralı Kararı!

Başbakan Binali Yıldırım’ın da geçtiğimiz haftalarda, “Dünya kadar para veriyoruz şunlara. Bunun isimi  ‘Desinler ki ağanın fesi var!” sözleriyle eleştirdiği konuyla ilgili Hırvatistan maçından sonra toplanacak olan federasyon yöneticileri, bir müzakara ortamı oluşturması planlanıyor.

Kendi başına karar vermek istemeyen ve geniş çaplı bir toplantı amaçlayan TFF, tüm futbol ailesinin konuyla ilgili görüşünü alması bekleniyor.

Öte yandan Milli Takım'ın Hırvatistan ile gerçekleştireceği 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçı için Türk taraftarlara satışa sunulan misafir tribün biletleri tükendi.

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın 5 Eylül'de Hırvatistan ile Eskişehir'de yapacağı 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçı için Türk taraftarlara satışa sunulan misafir tribün biletleri tükenmiş durumda.

Öte yandan A Milli Takımımızın Hırvatistan ve Ukrayna maçları aday kadrosu açıklandı.

A Milli Futbol Takımı'nın Ukrayna ve Hırvatistan ile oynanacak maçlarının aday kadrosu belirlendi.

TFF'nin internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada milli takımı bıraktığını ifade eden Arda Turan ve Başakşehir'de forma giyen 36 yaşındaki futbolcu Emre Belözoğlu da kadroda yer aldı.

ARDA VE EMRE YENİDEN MİLLİ TAKIMDA!

Daha önce milli takımı bıraktığını söyleyen Arda Turan Ukrayna ve Hırvatistan ile oynanacak olan milli maçların aday kadrosuna çağrıldı.

Arda Turan'ın haricinde uzun zamandır milli takımda olmayan Emre Belözoğlu da Lucescu tarafından kadroya alındı.

İşte A Milli Takımın aday kadrosu: 

Kaleci: Cenk Gönen, Harun Tekin, Volkan Babacan

Defans: Kaan Ayhan, Şener Özbayraklı, Çağlar Söyüncü, Mehmet Topal, Ömer Toprak, Serdar Aziz, Caner Erkin, İsmail Köybaşı

Orta Saha: Emre Belözoğlu, Selçuk İnan, Cwngiz Ünder, Emre Mor, Yusuf Yazıcı, Nuri Şahin, Okay Yokuşlu, Ozan Tufan, Tolga Ciğerci, Arda Turan, Hakan Çalhanoğlu, Yunus Mallı

Forvet: Burak Yılmaz, Cenk Tosun, Enes Ünal

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri-->