Milli Takımda görev yapmak için gün sayan Mehmet Özdilek ve Tolunay Kafkas' ın görevleri donduruldu. TFF, yaşanan yol ayrımının ardından Fatih Terim'in görevlendirdiği Mehmet Özdilek ve Tolunay Kafkas'la ilgili önemli bir karar aldı.

TÜRK FUTBOLUNDA SICAK GELİŞMELER YAŞANMAKTA

Fatih Terim' in Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden ayrılmasından sonra iki önemli isim olan Mehmet Özdilek ve Tolunay Kafkas hakkında önemli bir karar alındı.

GÖREVLERİ DONDURULDU

Türkiye Futbol Federasyonu, Mehmet Özdilek  (Şifo Mehmet) ve Tolunay Kafkas' ın görevlerini dondurma kararı aldı. İki ismin geleceği ilerleyen zamanda netlik kazanacak. Hafta başında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim' in 1. yardımcısı olarak göreve gelen Mehmet Özdilek' ten sonra, Tolunay Kafkas da bugün Genç Milli Takımlar sorumluluğuna getirilmişti.

Öte yandan Fatih Terim' in ardından Hande Demirtaş, Bülent Bayraktar ile Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlar Tesisler Koordinatörü olan Fahri Yılmaz ve Türkiye A Milli Takım İdari Sorumlusu olan Şükrü Hanedar' ın istifa ettiği yönünde gelen haberler ise asılsız çıktı.