TFF Başkanı Yıldırım Demirören İstifa Etti!

Türkiye Futbol Federasyonu(TFF) Başkanı Yıldırım Demirören istifa Etti. Yıldırım Demirören'in istİfasının ardından Haziran ayına kadar Hüsnü Güreli Türkiye Futbol Federasyon (TFF) başkanlığına vekalet edecek.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören İstifa Etti!

Yıldırım Demirören İstifa Etti

Yıldırım Demirören Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkanlığından istifa etti. Yıldırım Demirören’in istifasının ardından Haziran ayında yapılacak seçimlere kadar Hüsnü Güreli Türkiye Futbol Federasyon (TFF) başkanlığına vekalet edecek.

Yıldırım Demirören’in açıklaması ise şöyle;

"26 Şubat 2012'den beri sürdürmekte olduğum Türkiye Futbol Federasyon Başkanlığı'ndan İDDAA, Misli.com'un Demirören Holding bünyesine katılımından ve sözleşmelerin devri yasal olarak tamamlandığından dolayı görevimden istifa ediyorum.

Bugüne kadar şerefle ve gururla taşıdığım bu Milli görevi Türkiye ve Dünya kamuoyunda tartışmalara mahal bırakmamak ve gölge düşürmemek gerekçesi ile bu kararı almış bulunmaktayım

Yedi yıl boyunca Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı görevimde başta Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan' a desteklerinden ve güveninden dolayı teşekkür ediyorum.

Ve birlikte çalıştığımız tüm Spor Bakanları'na, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri'ne, Kurullarda görev yapan tüm başkan ve üye arkadaşlarıma, Milli Takım Teknik Direktörleri ve oyuncularına, bu yolda desteğini esirgemeyen tüm Kulüp Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri'ne, Spor Camiasına, medyamıza çok teşekkür ediyorum.

Kamuoyuna en derin saygı ve sevgilerimle arz ediyorum.

Yıldırım Demirören"

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR