19 Mart 2019
  • Istanbul 11.11°
  • Ankara 6.67°
  • Izmir 13°
İmsak 05:38
Güneş 07:03
Öğle 13:17
İkindi 16:40
Akşam 19:21
Yatsı 20:40
BIST104.595
Dolar5,4631
Euro6,1893
Altın229,762

TFF 1. Lig ve 2. Lig Fikstür Programları Belli Oldu

Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig 22. hafta maçlarıyla devam edecek.

TFF 1. Lig ve 2. Lig Fikstür Programları Belli Oldu

TFF 1. Lig ve 2. Lig Fikstür Programları

Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig 22. hafta maçlarıyla devam edecek.

Futbolda Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’e 22. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun açıklaması doğrultusunda profesyonel liglerde haftanın maç programı şu şekilde:

 

SPOR TOTO 1. LİG

15 Şubat Cuma:

19.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Gençlerbirliği (Şanlıurfa GAP)

16 Şubat Cumartesi:

13.30 Hatayspor-Adana Demirspor (Antakya Atatürk)

13.30 Ümraniyespor-Balıkesirspor Baltok (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Altay-Boluspor (İzmir Atatürk)

17 Şubat Pazar:

16.00 Altınordu-Gazişehir Gaziantep (Bornova)

16.00 Osmanlıspor-Kardemir Karabükspor (Osmanlı)

19.00 Afjet Afyonspor-Giresunspor (Zafer)

19.00 Adanaspor-İstanbulspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18 Şubat Pazartesi:

19.00 Eskişehirspor-Denizlispor (Yeni Eskişehir)

TFF 2. LİG

Kırmızı Grup

16 Şubat Cumartesi:

13.30 Tuzlaspor-Menemen Belediyespor (Pendik)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 BAK Spor-Bandırmaspor Baltok (Ankara OSTİM)

17 Şubat Pazar:

13.00 Kahramanmaraşspor-Darıca Gençlerbirliği (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.00 Sivas Belediyespor-Fatih Karagümrük (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Konya Anadolu Selçukspor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Pendikspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Fethiyespor-Tokatspor (Fethiye İlçe)

Beyaz Grup

16 Şubat Cumartesi:

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Niğde Anadolu (Bodrum İlçe)

13.30 Eyüpspor-Keçiörengücü (Esenler)

13.30 Ankara Demirspor-Yılport Samsunspor (TCDD Ankara Demirspor)

17 Şubat Pazar:

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-UTAŞ Uşakspor (Diyarbakır)

13.00 Gümüşhanespor-Hacettepe (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Sarıyer (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 İnegölspor-Bayrampaşa (İnegöl İlçe)

17.00 Sakaryaspor-Manisaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

TFF 3. LİG

1. Grup

16 Şubat Cumartesi:

13.30 Şile Yıldızspor-Hekimoğlu Trabzon (Şile)

13.30 Tire 1922-Artvin Hopaspor (Tayfur Çiçek)

17 Şubat Pazar:

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Körfezspor (Faruk Çelik)

13.30 Nevşehir Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Nevşehir Gazi)

13.30 Erbaaspor-Batman Petrolspor (Erbaa İlçe)

13.30 Ergene Velimeşespor-Yomraspor (Ergene Velimeşe)

13.30 Gebzespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Gebze Alaettin Kurt)

13.30 Silivrispor-Erzin Belediyespor (Silivri)

2. Grup

16 Şubat Cumartesi:

13.30 Bergama Belediyespor-Düzcespor (Bergama 14 Eylül)

17 Şubat Pazar:

13.00 Osmaniyespor-Adıyaman 1954 (Osmaniye 7 Ocak)

13.00 Ofspor-Yeni Orduspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.00 Pazarspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Hopa İlçe)

13.30 Kırşehir Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Kırşehir Ahi)

13.30 Alibeyköyspor-Kemerspor 2003 (Alibeyköy)

13.30 Esenler Erokspor-Karşıyaka (Esenler)

13.30 Altındağ Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Ankara Aktepe)

13.30 Kızılcabölükspor-Sultanbeyli Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

3. Grup

16 Şubat Cumartesi:

13.00 1461 Trabzon-Muğlaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

17 Şubat Pazar:

13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Kocaelispor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Payasspor-Diyarbekirspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

13.00 Fatsa Belediyespor-Ankara Adliyespor (Fatsa İlçe)

13.30 Serik Belediyespor-Cizrespor (Serik İsmail Oğan)

13.30 Turgutluspor-Yeni Çorumspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Bayburt İl Özel İdare (Tepecik Şenol Güneş)

13.30 Bucaspor-Bağcılarspor (Yeni Buca)

13.30 Gölcükspor-Karacabey Belediyespor (Gölcük Şehir)

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.