Mergen, Tarık Almış Spor Tesisleri'nde düzenlediği basın  toplantısında, kalan 10 maçın 5'ini iç sahada oynayacaklarını kaydetti.
 
"Bu haftadan itibaren bilet fiyatlarını 1 liraya indireceğiz.  Manisa'dan her kesimin özellikle ailelerin ve gençlerin Passolig alarak 19 Mayıs  Stadı'nı doldurmasını bekliyoruz." diyen Mergen, kalan bölümde taraftar  desteğinin çok önemli olduğunu söyledi.
 
Başkan Mergen, Adana Demirspor maçında aldıkları 1 puanı  önemsediklerini, Yeni Malatyaspor maçında da galip gelmek istediklerini  belirterek, şunları kaydetti:
 
"Bu maçta takımımıza dolu tribünlerle verilecek bir destek istiyoruz.  Ligde artık son 50 metreye girdik, yönetim, teknik heyet ve futbolcular tamamen  buna odaklandı. Önümüzdeki haftalarda alabileceğimiz 4 galibiyet ve 1 beraberlik  bizi lige tutundurur diye düşünüyorum."
 
Kalecileri İsmail Şahmalı'nın oğlunun vefatı nedeniyle Tarzan  Tribünü'nün ismine Muhammet Ömer Şahmalı adını eklediklerini kaydeden Mergen,  sözlerini şöyle sürdürdü:
 
"Bu hafta biletler bu isim üzerinden satışa çıkacak. Bu tip  yaklaşımlarla onun acısını hafifletebilirsek ne mutlu bize. İsmail, Adana  Demirspor maçında da bir günlük antrenmanla üst düzey bir performans gösterdi ve  1 puanı almamızda önemli bir rol üstlendi. Bu yaklaşımla tribünden Tarzan ismini  kaldırmadık, o tribüne Muhammet Ömer Şahmalı ismini ekledik. Taraftarın gittiği  bir tribünde bunu yaparak bu girişimimizi daha anlamlı hale getirmek istedik.  Tarzan ismi kaybolmaz Tarzan bizim sembolümüz."
 
 Mergen, eski yönetimlerin borçlarını tamamen temizlediklerini, vergi  ve SGK borçlarını da yapılandırdıklarını sözlerine ekledi.
 Kaynak:sampiyon