İspanya’da Barcelona Kulübüne yakınlığı ile tanınan El Mundo Deportivo gazetesi Milli futbolcu Arda Turan’ın Sarı Kırmızılı takıma dönebileceğini belirtti. Ayrıca Barcelona’nın yeni hocası Ernesto Valverde'nin Arda Turan’ı kadroda düşünmediğini belirtti.

ÇİN’DEN ARDA’YA TEKLİF VAR

İspanyol yayın organı Arda Turan’a Çin’den gelen ciddi tekliflerin olduğunu yazdı. Arda Turan’ın ya eski takımı Galatasaray’a ya da Çin’den gelen teklifleri değerlendireceği iddia ediliyor.

Diğer yandan Avusturya’nın önde gelen spor gazetelerinden olan Heute, Tottenham’lı Kevin Wimmer’ın Sarı Kırmızılı takımına geleceğini iddia eti. İngiliz ekibi Tottenham’dan ayrılmak isteyen genç oyuncunun Sarı Kırmızılı takım yöneticileri ile masaya oturacağı belirtildi.

GALATASARAY'DA GİDECEKLER LİSTESİ BELLİ OLDU 

Bu sezon Süper Lig'de istediği sonuçları alamayan Sarı Kırmızılı takım önümüzdeki dönem için köklü bir değişikliğe gitme kararı aldı. Bu sezon takımda forma şansı bulamayan ve gitmek isteyen kişilerden Lionel Carole, Cavanda, Hakan Kadir Balta, Podolski, Bruma, Sinan Gümüş gibi isimler ile önümüzdeki sezon yolların ayrılması bekleniyor. 

Ayrıca Portekizli genç futbolcu Bruma'nın Leipzig takımı ile anlaştığı da Sarı Kırmızılı yönetim tarafından onaylandı.