Spor Toto Süper Lig’de sezon bittikten sonra takımlar için transfer sezonu açılmıştı. Transfer döneminde en çok konuşulan isimlerden biri olan Anderson Talisca olayında çok ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediliyor. İngiliz devi Manchester United ile Talisca’nın adının alınılmasına rağmen ortada resmi bir teklifin olmaması Siyah Beyazlı takımın kafasını karıştırdı.
Anderson Talisca hakkında araştırmaya giren Siyah Beyazlı yöneticiler şunları söyledi: ''Ortada müthiş bir oyun dönüyor. Oyuncunun senelik ücretinin artırılması için kendisine büyük takımlardan teklif olduğu söyleniyor. Ancak biz bu tür oyunlara gelmeyiz'' açıklamasında bulunuldu.

TALİSCA’NIN MENAJERİ AÇIKLAMA YAPTI

23 yaşındaki Brezilyalı oyuncunun menajeri Carvalho, İngiliz ekibi Manchester United’dan bir teklif almadıklarını belirtti. Talisca Morinho’nun ilgisini çekiyor haberlerini yalanlayan menajer Carvalho, Bu iddialar asılsız. Nereden bu haberler çıkıyor bilmiyorum. Beşiktaş ile anlaşma kesin değil. Neler olacak iler ki günlerde göreceğiz diyerek şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı.

BEŞİKTAŞ KANDIRILMAYA ÇALIŞILDI

Tüm bu açıklamaların Siyah Beyazlı takımdan daha fazla senelik ücret alınması için çevrilen bir oyun olduğu düşünülüyor. Bu olay Siyah Beyazlılar tarafından araştırılıp iler ki günlerde aydınlatılması bekleniyor.