Takıma dönüp dönmeyeceği yönünde çelişkiler bulunan Talisca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Yoldan çekilin, ben geliyorum" ifadesini kullandı.

NELER OLMUŞTU?

Esprte Interativo'yla ropörtaj yapan Sambacı, Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun kendisini istediğini ve Kırmızı Şeytanlar'a gitmeye çok istekli olduğunu açıklamıştı.

Talisca, "Bana olan sevgilerini reddedemem; ama bu konu hakkında Benfica ve menajerim söz sahibi. Her futbolcu Jose Mourinho gibi biri ile çalışmayı ister. Mourinho beni uzun zamadır istiyor; uzun süredir istiyor ve ben de onun yaptıklarını çok beğeniyorum" diye konuşmuştu.

Manchester United'a transfer olup olmayacağı konusunda sert konuşmaktan kaçınan 22 yaşındaki futbolcu, "olumlu bir sezon geçirdim, önümüzdeki günlerde neler olacağını göreceğiz" ifadelerini kullanmıştı.

TALİSCA ABOUBAKAR'IN ÜCRETİNİ İSTİYOR

Beşiktaş takımının yöneticileri, " Anderson Talisca bir yıl daha bizim futbolcumuzdur. Hiçbir takımdan Brezilyalı oyuncuya teklif gelmemiştir. " diyerek, taraftarları bu konuda mutlu etmişlerdi. Brezilyalı yıldızın asıl derdinin takımdan aldığı yıllık ücret olduğunu ortaya çıktı. Geçen sene 1.5 milyon euro kazanan Sambacı oyuncu, Aboubakar'ın aldığı 3.3 Milyon Euro'yu Siyah Beyazlı ekipten bu sene talep ettmişti.

Bu gelişmeler üstüne Siyah Beyazlı takımın Başkan Fikret Orman ve ekibi, kesinlikle bu parayı Talisca'ya vermeyi kabul etmedi. Bu konuda tüm inisiyatifin kendi ellerinde olduğunu aktaran yöneticiler, "Talisca'ya ancak biz istersek zam yaparız. Yoksa hiçbir şekilde bizden zam alamaz. Talisca'nın ben bu parayı alırım demeye hakkı yoktur'' sözleri ile tavrını net bir şekilde ortaya koymuştu.