Portekiz basını Jose Mourinho’nun özel bir ilgisi olduğu Anderson Talisca transferinde sona yaklaştığı ve Manchester United takımı ile Brezilyalı oyuncunun her şartta anlaştığını duyurdu. Haberin devamında Siyah Beyazlı takımın da Anderson Talisca yerine Benfica’dan Andre Carillo’yu transfer edeceğini yazdı.

KARTAL’DA ABOUBAKAR BİLMECESİ

Süper Lig’de 2 kez üst üste şampiyon olan Siyah Beyazlı takım transfer çalışmalarını hızlandırdı. Kara Kartal geçen sezon iyi bir performans ortaya koyan Kamerunlu golcü oyuncusu Aboubakar’ı bonservisi ile renklerine bağlamak istiyor.

Kamerunlu oyuncunun kulübü Porto ile görüşen Başkan Fikret Orman, bu oyuncuyu renklerine bağlamak için bizzat Porto kulübü ile görüşecek. Eğer futbolcunun kulübü Porto ile uygun şartlarda anlaşılırsa bu transfer gerçekleşecek.

ABOUBAKAR KARTAL’I İSTİYOR

eçen sezon Siyah Beyazlı takımda mutlu olduğunu ifade eden Aboubakar Beşiktaş’ta kalmak istediğini ve futbol yaşamına burada devam etmek istediğini söyledi. Kamerunlu yıldız oyuncunun bu açıklamasından sonra Beşiktaş bu transfer için yoğun mesai içerisine girdi.

Ayrıca Vicent Aboubakar transferinin ilerki günlerde kesinliğe kavuşması bekleniyor.